Reviews by Ewa C.
- Olejarnia Gaja
Olejki są rewelacyjne. Pięknie nawilżają twarz, prawie od razu widać poprawę cery. Szczerze polecam.
Reply from Olejarnia Gaja
May 18, 2026
Dziękujemy pięknie za rekomendacje dla naszej olejarni 😊
- gornapolka.com
Szafka jest bardzo starannie i dobrze…
Szafka jest bardzo starannie i dobrze wykonana. Kolor przepiękny. Polecam w 100%
Reply from gornapolka.com
June 18, 2025
Panie Wojciechu, dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że szafka spełniła Pana oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu. To dla nas ogromna satysfakcja. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!