Reviews by Ewa C.

  • Olejarnia Gaja logo
    Olejarnia Gaja

    Olejki są rewelacyjne. Pięknie nawilżają twarz, prawie od razu widać poprawę cery. Szczerze polecam.

    Reply from Olejarnia Gaja

    May 18, 2026

    Dziękujemy pięknie za rekomendacje dla naszej olejarni 😊

  • gornapolka.com logo
    gornapolka.com

    Szafka jest bardzo starannie i dobrze…

    Szafka jest bardzo starannie i dobrze wykonana. Kolor przepiękny. Polecam w 100%

    Reply from gornapolka.com

    June 18, 2025

    Panie Wojciechu, dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że szafka spełniła Pana oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu. To dla nas ogromna satysfakcja. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!