Reviews by Katarzyna R.
Euroflorist.pl
NIE POLECAM!!!!!!!!!!
Zamówiłam "Bukiet uczuć", klasyczna kompozycja z różami w kilku odcieniach. Niestety, dostarczony bukiet był zupełnie inny inny styl, inne kwiaty, ( ani jednej róży) Rozumiem polityke zastepowania produktów, po co wiec szczegółowo opisywac zawartość bukietu. Wystarczyłoby poinformować, że produkt będzie jedynie „podobny kolorystycznie”, co znacznie ograniczyłoby fałszywe oczekiwania klientów!!!!
Reply from Euroflorist.pl
May 28, 2025
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Kwiaciarnie zawsze kiedy jest to możliwe doręczają produkt jak najbardziej podobny do tego prezentowanego na zdjęciu. Przykro nam, że kwiaty nie spełniły Pani oczekiwań, ale mamy nadzieję, że otrzymana rekompensata już tak. Z pozdrowieniami, Euroforist