Reviews by Edyta K.
- HOMENO.pl
Całe szczęście 😉
Przesyłka doszła szybko, ale byłam przerażona, gdy zobaczyłam że plandeka nie była zabezpieczona odpowiednio(np. karton) przed uszkodzeniem w transporcie. Mam nadzieję że przy montażu będzie cała.
Przesyłka doszła szybko, ale byłam przerażona, gdy zobaczyłam że plandeka nie była zabezpieczona odpowiednio(np. karton) przed uszkodzeniem w transporcie. Mam nadzieję że przy montażu będzie cała.