Reviews by ewelina j.
- velpa.pl

Nie moge jeszcze wyrazic opinni…
Nie moge jeszcze wyrazic opinni ,poniewaz tylko raz miałam okazje zakupic w Was pewna rzecz,która rózniła sie z tym co modelka miała na sobie.wiadomo obraz nie oddaje rzeczywistosci...trzeba zobaczyc i przymierzyc.ogólnie jestem zadowolona,podobaja mi sie ubrania które sa swietnie wyeksponowane na dziewczynach,nie ma tez problemu ze zwrotem...ogólnie jak narazie ok.