Reviews by Aneta K.
- SuperButelki.pl
Wszystko ok Pojemniki praktyczne i ładne
Reply from SuperButelki.pl
June 8, 2026
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wszystko spełniło oczekiwania, a pojemniki są zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
- seboradin.pl
Wszystko ok
Reply from seboradin.pl
March 10, 2026
Bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii ;) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Seboradin
- kadax.pl