Reviews by Aneta K.

  • SuperButelki.pl logo
    SuperButelki.pl

    Wszystko ok Pojemniki praktyczne i ładne

    Reply from SuperButelki.pl

    June 8, 2026

    Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wszystko spełniło oczekiwania, a pojemniki są zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

  • seboradin.pl logo
    seboradin.pl

    Wszystko ok

    Reply from seboradin.pl

    March 10, 2026

    Bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii ;) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Seboradin

  • kadax.pl logo
    kadax.pl