Reviews by slawomir w.
- jkstyl.pl
Witam. NIE POTO PŁACĘ ZA PRZESYŁKE KURIERSKĄ DO DOMU ABY POZNIEJ ODBIERAC W PUNKCIE. JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ I BARDZO MI PRZYKRO ZE KURIER KTOREGO WIDZIALEM PRZEZ OKNO MNIE OLAŁ I ZAWIOZŁ PRZESYLKE DO PUNKTU ODBIORU.SMS KTORY DOSTAŁEM TO TA SAMO GODZINA KIEDY DOSTALEM POWIADOMIENIE ZE PACZKA ZOSTALA DOSTARCZONA DO PUNKTU.BRAWO!!!!! LESER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Atlas For Men Polska
Reply from Atlas For Men Polska
December 6, 2024
Drogi Kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.