Reviews by Magdalena P.
- Sklep JOANNA
- krainagsm.pl
Etui jest przepiękne ale ledwo…
Etui jest przepiękne ale ledwo wcisnęłam telefon czyli jakby troszkę za ciasne i otwory nie są tak do końca dopasowane... Żeby ładować talefon muszę wysuwać z etuii..
Reply from krainagsm.pl
December 11, 2025
Dziękujemy za opinię 😊 Cieszy nas, że etui bardzo się podoba, jednak przykro nam, że pojawiły się problemy z dopasowaniem i dostępem do portów. To zdecydowanie nie powinno tak wyglądać. Prosimy o kontakt oraz przesłanie zdjęć etui na telefonie — zweryfikujemy sprawę i postaramy się zaproponować odpowiednie rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół KrainaGSM
jubilersezam.pl
Łańcuszek jest piękny i dostawa była…
Łańcuszek jest piękny i dostawa była ekspresowa z dnia na dzień
goodlookin.pl
od kilku lat kupuję kurtki u Państwa,a…
od kilku lat kupuję kurtki u Państwa,a to jest chyba najlepsza rekomendacja