Reviews by Magdalena P.

  • Sklep JOANNA logo
    Sklep JOANNA

  • krainagsm.pl logo
    krainagsm.pl

    Etui jest przepiękne ale ledwo…

    Etui jest przepiękne ale ledwo wcisnęłam telefon czyli jakby troszkę za ciasne i otwory nie są tak do końca dopasowane... Żeby ładować talefon muszę wysuwać z etuii..

    Reply from krainagsm.pl

    December 11, 2025

    Dziękujemy za opinię 😊 Cieszy nas, że etui bardzo się podoba, jednak przykro nam, że pojawiły się problemy z dopasowaniem i dostępem do portów. To zdecydowanie nie powinno tak wyglądać. Prosimy o kontakt oraz przesłanie zdjęć etui na telefonie — zweryfikujemy sprawę i postaramy się zaproponować odpowiednie rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół KrainaGSM

  • jubilersezam.pl

    Łańcuszek jest piękny i dostawa była…

    Łańcuszek jest piękny i dostawa była ekspresowa z dnia na dzień

  • goodlookin.pl

    od kilku lat kupuję kurtki u Państwa,a…

    od kilku lat kupuję kurtki u Państwa,a to jest chyba najlepsza rekomendacja