Reviews by E. Z.
www.pedyipaki.pl
Produkty wyglądają bardzo dobrze, krem ślicznie pachnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do opakowań. Produkty dość dobrze rozprowadzają się na skórze. Użyłam zarówno serum jak i krem kilka razy. Nie wiem czy skóra musi się przyzwyczaić ale po użyciu rano, cały dzień czułam swędzenie i pieczenie w kącikach oczu. Na pewno będę po odpoczynku znowu wracać do używania tego kremu. Być może zostanie ze mną jako zestaw na noc. Generalnie mam skórę wrażliwą i niełatwo dobieram kosmetyki do twarzy i okolic oka.
Reply from www.pedyipaki.pl
April 3, 2026
Dziękujemy za szczegółową opinię! 💚 Cieszymy się, że produkty wyglądają dobrze, krem ślicznie pachnie i dobrze się rozprowadzają. Bardzo nam przykro słyszeć o swędzeniu i pieczeniu w kącikach oczu 💚 Co może pomóc: Drastycznie zmniejsz ilość - 1 KROPELKA serum NA OBA OCZY (nie więcej!), produkty bardzo skoncentrowane. Aplikuj dalej od oka - na kości oczodołu, nie w kącikach oczu, produkty "wędrują" same. Stosuj tylko wieczorem - jak Pani planuje, może być lepiej tolerowane. Daj skórze odpoczynek - pauza kilka dni, potem powrót. Dla wrażliwej skóry: Każda skóra reaguje indywidualnie - mimo że produkty naturalne i przebadane dermatologicznie. Wrażliwa skóra wokół oczu może potrzebować czasu na adaptację.
- www.peek-cloppenburg.pl
W za zasadzie wszystko było ok. Trochę długi czas oczekiwania na przesyłkę. Dobra komunikacja, towar doskonale zapakowany.
W zaszadzie
- larose.care
Tempo realizacji zamówienia. Błyskawiczne :)
- larose.care